Konstrukciju veidņošana un betonēšana

Monolītā dzelzsbetona priekšrocības: ir iespēja būvēt ļoti augstas un liela izmēra detaļas, kuras nav iespējams pārvietot, ir iespēja veidot nestandarta risinājumus, monolītā betona konstrukcijas ir ilgmūžīgākas un noturīgākas pret dabas stihijām. Mūsdienās parasti betonēšana notiek ar transportbetonu, kuru atved jau gatavu no betona rūpnīcas. 

Konstrukciju stiegrošana

Monolītās konstrukcijas izgatavo tieši projektā paredzētajā vietā, montējot stiegrojumu un iestrādājot betona masu iepriekš uzstādītos veidņos. KONSTRUKCIJU STIEGROŠANA betona stiprība spiedē ir vairākas reizes augstāka nekā liecē, tādēļ lai uzlabotu betona īpašības liecē to pastiprina ar metāla stiegrojumu.

Dzelzbetona konstrukciju montāža

Saliekamās dzelzsbetona konstrukcijas ir rūpnieciski izgatavoti elementi, kas ir paredzēti būvniecības darbiem. Tie tiek izgatavoti un noturēti saudzējošos apstākļos, vietā, kas nav tās galējā atrašanās vieta gatavā konstrukcijā. Attālums no ražotnes līdz objektam var būt no pāris metriem līdz vairākiem simtiem kilometru. MONTĀŽAS priekšrocības  pie saliekamo konstrukciju izveides ir lielāks darbu ražīgums, un darbus var veikt ziemas apstākļos, ar minimālu izmaksu palielināšanu.