Epoksīda segums

Pret ķimikālijām izturīgs, šķīdinātāju nesaturošs, divkomponentu pārklājums uz speciālu epoksīdsveķu/poliamīna savienojumu bāzes. Pamatojoties uz sabalansēto īpašību profilu izmanto grīdu pārklāšanai, kur ir nepieciešama izturība pret ķimikālijām, piem., darbnīcās un darba vietās, noliktavu telpās.

Poliuretāna segums

Īpašs materiāls uz poliuretāna sveķu bāzes pamata, kas piemērots grīdu pārklājumu izveidei uz betona plātnes pamatnes gan iekštelpās, gan ārpus tām. Materiāls ir ūdens necaurlaidīgs, tam piemīt izcila noturība pret mehānisku spriedzi un ir augsta nodilumizturība. Piemērots autostāvvietām, nobrauktuvēm un industriālajām grīdām.

Akrila segums

Akrila sveķu pārklājuma sistēma ieteicams izmantot, ja nepieciešams ierīkot grīdas segumu nepārtraucot ražošanu. Akrila grīdas sacietē dažu stundu laikā un tās ir ķīmiski noturīgas, īpaši pret skābi saturošām vielām. Īpaši piemērotas vietām, kurās ir paaugstinātas prasības grīdas kvalitātei, piemēram, pārtikas rūpniecībā, biroju ēkās, kā arī rūpniecisko grīdu ierīkošanai ar augstu nodilumizturības, ūdensnecaurlaidības un higiēnas pakāpi.

Virsmu cietinātāji

Izdala 2 veidu cietinātājus:  Sausi uzberamais cietinātājs, kas pēc īpašas „dry shake” tehnoloģijas tiek iestrādāts svaigā betona virsmā, un piešķir tai vairākas tehniskas un praktiskas priekšrocības. Apstrādājamā virsma: betona grīda, laukums, balkons, rampa u.c. Pārklājums pēc pareizas iestrādes ir ļoti blīvs, virsma ir gluda, ilgmūžīga - aizsargāta pret ātru nolietošanos, abrazīvām un triecienu slodzēm, neuzsūc netīrumus, viegli kopjama. Šīs („dry shake”) virskārtas ir pieejamas plašā krāsu gammā, tādējādi kļūst interesantas ne vien tehniski, bet arī mākslinieciski, jo pielietojamas arī dzīvojamās un sabiedriskās telpās. Tām ir arī higiēniskais sertifikāts, kas ļauj šo materiālu izmantot pārtikas rūpniecības, loģistikas, realizācijas vietās.

Šķidra veida ķīmisko betona grīdas apstrādi veic uz jau izbūvētas betona grīdas, piesūcinot un nostiprinot betona virsmu. Ar šo materiālu var apstrādāt arī vecas betona grīdas un sienas.